A A A

Teczki i segregatory

Okładki twarde do dokumentów
Opis produktu:
Teczki na dokumenty, cenniki, menu, itp. Wykonane są z tektury litej 3mm oklejonej dwustronnie zadrukowanym, laminowanym (błysk lub mat) papierem samoprzylepnym. Format:
* A4: 225 x 310mm – na dokumenty A4 ; pojemność – stos ok.3mm
* A4+: 242 x 310mm – na dokumenty A4 w koszulkach foliowych; pojemność – stos ok.3mm
* ½A4: 113 x 310mm – A4 zgięte na pół wzdłuż dłuższego boku (np. menu); pojemność – stos ok. 3mm
Uwagi:
Na dużych aplach o niepełnych kolorach mogą wystąpić smugi. Śruby mocujące Klient montuje samodzielnie.

Teczki
Opis produktu:
Teczki na materiały reklamowe, oferty, pisma firmowe formatu A4 wykonane z kartonu białego jednostronnie powlekanego, wolumen 1.6 / 250g/m², sztywność odpowiada kartonowi o gramaturze 350g/m², zadrukowane jednostronnie w pełnym kolorze ( CMYK ), możliwość jednostronnego laminowania lub lakierowania. Teczka mieści około 10 kartek A4 papieru offsetowego 90g/m². Drukowane na produkcyjnej maszynie Xerox iGen3. Niezbędny produkt w kontaktach z każdym klientem.
Uwagi:
- Na dużych aplach i tintach mogą wystąpić smugi.
- Teczki dostarczane są Klientowi nieposkładane.
- Ze względów technologicznych w nakładzie może brakować do 3 sztuk teczek, w takim przypadku zostanie odpowiednio skorygowana cena.
- Teczki laminowane są sprężyste tzn. po poskładaniu teczka nie jest zupełnie płaska - klapa odchyla się ku górze o 2-5 cm.

Teczki 5mm
Opis produktu:
Teczki na materiały reklamowe, oferty, pisma firmowe formatu A4 wykonane z kartonu białego jednostronnie powlekanego, wolumen 1.6 / 275g/m², sztywność odpowiada kartonowi o gramaturze 350g/m², zadrukowane jednostronnie w pełnym kolorze ( CMYK ), możliwość jednostronnego laminowania lub lakierowania. Teczka z grzbietem 5mm, mieści około 50 kartek A4 papieru offsetowego 90g/m². Drukowane na produkcyjnej maszynie Xerox iGen3. Niezbędny produkt w kontaktach z każdym klientem.
Uwagi:
- Na dużych aplach mogą wystąpić smugi.
- Teczki dostarczane są Klientowi nieposkładane.
- Istnieje możliwość doklejenia zakładki za dopłatą, należy wtedy zaznaczyć w zleceniu opcję "doklejanie zakładki".
- Ze względów technologicznych w nakładzie może brakować do 3 sztuk teczek, w takim przypadku zostanie odpowiednio skorygowana cena.

Teczki archiwizacyjne
Opis produktu:
Teczka z mechanizmem do wpinania dokumentów A4 lub dokumentów A4 w koszulkach (odginane wąsy z blaszki + nakładka). Zadrukowana jednostronnie w pełnym kolorze na iGen3 (druk laserowy). Papier jednostronnie powlekany o grubości 0,35 mm. Pojemność teczki - ok. 40 kartek.
Wymiary: - teczka do dokumentów A4- 310 x 225,
- teczka do dokumentów A4 w koszulkach - 310 x 240,
- szerokość grzbietu 4 mm,
- uszlachetniane (laminowane) folią błyszczącą.
Uwagi:
Na dużych aplach o niepełnych kolorach mogą wystąpić smugi.

Segregatory
Opis produktu:
Segregatory z mechanizmami do wpinania dokumentów (dwuszczękowe o wysokości 42 i 62 mm oraz czteroszczękowy o wysokości 42 mm). Wykonywane z litej tektury o grubości 2mm kaszerowanej (oklejonej): od strony zewnętrznej zadrukowanym na iGen papierem samoprzylepnym laminowanym folią błyszczącą; od strony wewnętrznej białym papierem.
Wymiary segregatorów:
- z mechanizmami 42 mm (wys. x szer. x grubość): 316x267x50 mm;
- z mechanizmem 62 mm (wys. x szer. x grubość): 316x277x72 mm;