A A A

Pudełka niskonakładowe

Pudełka kartonowe
Pudełka z kartonu jednostronnie Powlekanego 250 g/m2 (rozwiązanie polecane dla małych pudełek). Pudełka wykonane są z jednostronnie powlekanego kartonu 250 g/m2, z kolorowym nadrukiem CMYK wg projektu Zamawiającego. Nadruk od strony powlekanej. Maksymalny wymiar pudełek ograniczony jest jedynie wielkością arkusza drukarskiego o wymiarach 344 x 494 mm, na którym musi się zmieścić rozkrój wraz ze spadem (2 mm). Minimalne wymiary pudełek – wysokość 15mm, szerokość 50mm, głębokość 30mm.

Pudełka z tektury
Pudełka z trzywarstwowej tektury falistej o grubości 1.6 mm, z kolorową obwolutą wykonaną z papieru dwustronnie powlekanego 200 g/m2 (rozwiązanie polecane dla większych pudełek). Pudełka wykonane są trzywarstwowej tektury falistej o grubości 1,6 mm. Pudełka takie mogą być zamawiane wyłącznie z obwolutą na której wykonany jest kolorowy wydruk wg projektu Zamawiającego. Obwoluta jest wykonana z dwustronnie powlekanego papieru 200 g/m2. Cztery zagięcia obwoluty oraz sklejenie, wykonane są zawsze wzdłuż maksymalnego boku pudełka. Maksymalny wymiar pudełek jest ograniczony rozmiarem arkusza 1250 x 1050 mm, lub podwójnym arkuszem drukarskim 494m x 344mm na którym musi się zmieścić rozkrój ograniczony jest wielkością arkusza drukarskiego o wymiarach 344 x 494 mm, na którym musi się zmieścić rozkrój obwoluty wraz ze spadem (2 mm). Minimalny wymiar pudełek – wysokość pudełka nie większa od 15 mm. Przy czym wysokość jest to wymiar prostopadły do płaszczyzny otwierania pudełka.

Tolerancje wykonania
Tolerancja wykonania pudełek, oraz tolerancja rozmieszczenia grafiki względem pudełka lub obwoluty wynosi ±1,5 mm. Uszlachetnianie powierzchni. Dla powlekanej powierzchni pudełek z kartonu 250g/m2 oraz obwolut pudełek z tektury falistej dostępne są 2 opcje uszlachetniania powierzchni na której znajduje się nadruk:
- laminowanie błyszczące
- laminowanie matowe.

Personalizacja
Istnieje możliwość personalizacji grafiki na pudełkach lub obwolutach na podstawie załączonej do zamówienia bazy danych, zapisanej w formacie DBF, XLS, CSV, TXT, lub dowolnym innym formacie który może być importowany przez MS Access (baza nie jest wymagana przy numerowaniu którego zakres podano w uwagach do zlecenia).

Sposób dostarczenia
Pudełka mogą być dostarczone w dwu postaciach, w zależności od wybranej opcji w formularzu kalkulacyjno zamówieniowym:
- wysztancowane i zbigowane płaskie arkusze z nadrukiem od strony powlekanej, do samodzielnego sklejenia i złożenia przez odbiorcę,
- sklejone pudełka złożone są do postaci płaskiej, dogodnej do transportu, do samodzielnego złożenia przez odbiorcę.

Zastosowania Wszelkiego rodzaju opakowania przeznaczone dla:
- małoseryjnych produktów
- prezentów
- próbek reklamowych
- i wielu innych.
Bezwzględna konkurencyjność w polskich realiach cenowych dla nakładów od kilku do ok. 700 egz. Maksymalny termin realizacji zleceń 5 dni roboczych.