A A A

Karty biznesowe

Karty biznesowe iGen3
Opis produktu:
Wymiar 54 x 85 mm, naroża zaokrąglone. Druk na produkcyjnej maszynie Xerox iGen3, dwustronny, 4 kolory CMYK (nieograniczona liczba kolorów).
- Karty dwustronnie lakierowane drukowane są na białym kartonie obustronnie powlekanym o podwyższonej sztywności Trucard 350g/m², grubość 0,38mm.
- Karty jednostronnie laminowane wykonane z kartonu białego jednostronnie powlekanego, wolumen 1.6 / 250g/m², sztywność odpowiada kartonowi o gramaturze 350g/m² Papier ten pozwala na łatwe pisanie długopisem i piórem na rewersie karty. Laminowana jest zawsze strona pierwsza.
- Karty plastikowe drukowane są na tworzywie sztucznym PET o grubości 0.145mm i 0.270mm. Charakteryzują się wyjątkową trwałością i sztywnością odpowiadającą papierom o gramaturze 190g/m² i 355g/m².
Doskonałe jako karty rabatowe, wizytówki firmowe, kalendarzyki itp.
Uwagi:
Odchyłka od prostoliniowości krawędzi karty może dochodzić do 0,3 mm. W przypadku laminowania użytków o ciemnej apli lub tincie, może wystąpić efekt srebrzenia.

Karty biznesowe offsetowe
Opis produktu:
Wymiar 54 x 85 mm, naroża zaokrąglone. Druk offsetowy na maszynie Presstek 34DI dwustronny, 4 kolory CMYK (nieograniczona liczba kolorów).
* Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m², Laminowane obustronnie laminatem błyszczącym.
* Papier jednostronnie powlekany o powierzchni matowej 300g/m², o podwyższonej sztywności Laminowane jednostronnie laminatem błyszczącym.
Doskonałe jako karty rabatowe, wizytówki firmowe, kalendarzyki itp.
Opcja z dziurką:
Jeden otwór o średnicy 5 mm. Dzięki możliwości wiercenia otworów, nasze karty doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju metki, zawieszki itp.