A A A

Gotowe stendy

Stojaki na ulotki
Opis produktu

Stojaki z kieszeniami na ulotki formatu A4 (210 x 297), A5(148 x 210 ), DL ( ), 2xDL ( ) wykonane są z dwuwarstwowej tektury 5mm kaszerowanej (oklejonej) papierem samoprzylepnym zadrukowanym na maszynie iGen3. Powierzchnia papieru może być uszlachetniana poprzez laminowanie na gorąco folią błyszczącą lub matową. Przeznaczone do ekspozycji ulotek na biurkach, ladach sklepowych, powierzchniach ekspozycyjnych.

Displeje
Opis produktu:

Stojący nośnik reklam, najczęściej w kształcie postaci lub reklamowanego produktu. Stosowany wewnątrz pomieszczeń (biura, markety, hale wystawowe); bardzo skutecznie przekazuje reklamową treść przechodzącym obok osobom. Wykonywany jest z dwuwarstwowej tektury falistej 5 mm kaszerowanej folią samoprzylepną zadrukowaną na drukarce wielkoformatowej. Maksymalny wymiar projektu wynosi 1190 mm x 1790 mm wraz ze spadami i paserami. Do każdego standa dostarczana jest standardowa podpora (noga) utrzymująca standa w pozycji pionowej. Istnieje również możliwość zaprojektowania kieszeni na ulotki (musi sie ona jednak zawrzeć wraz z projektem standa w wyżej wymienionych rozmiarach).

Stojaki
Opis produktu:

Stojaki reklamowe o rozmiarach 315 x 465 i 215 x 315, w ustawieniu pionowym lub poziomym, wykonane są z dwóch warstw tektury falistej 1,6mm. Warstwa przednia (front) oklejona jest papierem samoprzylepnym zadrukowanym na maszynie iGen3. Powierzchnia papieru jest uszlachetniana poprzez laminowanie na gorąco folią błyszczącą. Podpórka (nóżka) stojaka wyjmowana jest z warstwy tylnej (zobacz foto). Przeznaczone do ekspozycji na biurkach, ladach sklepowych, powierzchniach ekspozycyjnych.
Uwaga:
Używana tektura ma tylko jedną warstwę bieloną – po wyjęciu podpórki, od tyłu widać brązowy spód tektury frontowej.