A A A

Gadżety reklamowe

Pinsy
Opis produktu:
Znaczki metalowe (pinsy) wykonane są z blachy mosiężnej z zapinką typu motylek. Na powierzchni czołowej posiadają nalepkę 3D. W subtelny sposób informują o przynależności posiadacza do różnego rodzaju stowarzyszeń, organizacji, fan-klubów itp. Dostępne kształty i wymiary:
Herb - 14,6 mm x 18,8 mm
Prostokąt - 20,5 mm x 11,5 mm
Kwadrat - 18,5 mm x 19,2 mm
Elipsa - 21,6 mm x 12,0 mm
Koło - 20,7 mm x 20,7 mm

Breloki
Opis produktu:
Breloki - metalowe gadżety - jedne z najczęściej używanych przez klienta gadżetów reklamowych. Jest to kolorowy, estetyczny i niedrogi sposób na promocję firmy i jej produktów. Dostępne są w kilku kształtach i rozmiarach, jedno lub dwustronne. Mogą posiadać dowolną grafikę, która umieszczona jest na nich w postaci naklejki wypukłej z żywicy poliuretanowej (nalepki 3D).

Buttony
Opis produktu:
Znaczki okolicznościowe "buttony" - to pełnokolorowy wydruk zabezpieczony bezbarwną folią i obciągnięty na krążku z aluminiowej blaszki. Oferujemy znaczki o średnicy 38 i 56 mm. Standardowo posiadają z tyłu zapięcie w postaci agrafki; mogą być również z mocowaniem na magnes lub posiadać otwieracz do butelek. Doskonały i tani gadżet reklamowy, powszechnie stosowany we współczesnym świecie w kampaniach reklamowych, przy promowaniu wizerunku firmy, wprowadzaniu nowego produktu, na wszelkiego rodzaju zlotach, rajdach, pielgrzymkach itp.

Zegary
Opis produktu:
Stojący zegar reklamowy wykonany jest w kształcie graniastosłupa o przekroju trójkątnym z kartonu o grubości 0,4 mm. Karton jest zadrukowany jednostronnie, powierzchnia uszlachetniana poprzez lakierowanie błyszczące lakierem UV. Praktyczny gadget na który klient będzie spoglądał przez długi czas. Komplet obejmuje: zegar, baterię R6, opakowanie.